Područni objekt Bregana I

Objekt je namjenski građen za 6 odgojnih skupina. Otvoren je 1985.g. i u vlasništvu je vrtića. Ukupne je stambene površine 1400 m2, u okviru kojih su: 6 dnevnih boravaka sa sanitarnim prostorima, kabineti, zbornica, garderobe za djelatnike, hodnici, polivalentni prostor, gospodarski dio s čajnom kuhinjom, skladištem, samostalnom kotlovnicom. Ukupna vanjska površina iznosi 12.000 m2, a sastoji se od igrališta  i zelenog pojasa.

Zajednička događanja svih odgojnih skupina, te aktualnosti vrtičkog objekta Bregana:

LISTOPAD 2015:

SRPANJ I KOLOVOZ 2015:

LIPANJ 2015:

SVIBANJ 2015:

TRAVANJ 2015:

OŽUJAK 2015:

VELJAČA 2015:

SIJEČANJ 2015:

PROSINAC 2014:

- Predstava u izvedbi Mirjane Jelašac - 'Zvonce Svetog Nikole'

Ivan Karlo Moštak svakoj je skupini na gitari svirao poznate dječje pjesmice (Blistaj, blistaj zvijezdo mala, Kukavica...), a djeca su imala priliku probati svirati

- Večer matematike

Zagrebačko kazalište lutaka gostovalo je u našem vrtiću i odigralo predstavu 'Maca Papučarica'

JESENSKA SVEČANOST:

1. Predstava u izvedbi Mirjane Jelašac - 'Korjenčuljci i patuljci'
2. Ples sa jesenskim krunama uz veselu muziku
3. i 4. Izrada strašila od slame
5. i 6. Izrada šatora od kukuruzovine
7. Ribanje bundeva
8. Razne igre - prenošenje kestena u žlici, skakanje u vrećama, traženje skrivenih bundeva u dvorištu...

slike:

10.mj. 2014.

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna djeca iz dječjeg vrtića Izvor u Bregani i ravnateljica Martina Trošelj ugostili su danas zamjenicu gradonačelnika Sanju Horvat Iveković i pročelnika za društvene djelatnosti Juru Horvata.

Djeca su ponosno pokazala svoja mala umjetnička djela nastala na različitim radionicama, a susret je prošao uz pjesmu, ples i igru.

Zajedno s odgajateljicama izrazili su zadovoljstvo novim krovištem koje je u potpunosti obnovljeno i zamijenjeno ekološki prihvatljivim materijalom.

Mališani su se složili kako je najvažnije obnoviti dječja igrališta i popraviti neka dotrajala igrala, a predstavnici Grada obećali su im kako će o tome voditi računa.

slike:

1. Zajedničko slikanje temperom