Centralni objekt - Gustava Krkleca 2

Objekt Preradovićeva je izgrađen 1975.g., u ulici Petra Preradovića, te je u vlasništvu vrtića. Namjenski je građen za 4 odgojne skupine vrtičkog uzrasta. Zbog potreba djece i roditelja, naročito, jasličkog uzrasta djece, svi slobodni prostori su pretvoreni u dnevne boravke, tako su 1985.g. dvorana za tjelesni odgoj i blagovaonica opremljene osnovnim sredstvima i od tada se ta dva prostora koriste kao dnevni boravci. Ukupne je stambene površine 1.300 m2, u okviru kojih su: 6 boravaka za djecu, sanitarni prostori, prostrani hodnici, upravni dio – uredi, zbornica, centralna kuhinja, skladišni prostori, garaža, samostalna kotlovnica. Ukupna vanjska površina iznosi cca 13.000 m2 (igralište+zeleni pojas). 2013 godine mijenja se naziv ulice u Gustava Krkleca.

U 2013 godini službena adresa centralnog objekta vrtića postaje Gustava Krkleca 2.

Jesen 2017:

Studeni i prosinac 2017:

LISTOPAD 2016:

LIPANJ 2016:

TRAVANJ 2016:

Dan planete Zemlje obilježili smo radnom akcijom u kojoj su sudjelovali djeca ,roditelji i
djelatnici našeg objekta. Posadili smo cvijeće, začinsko bilje, jagode, aroniju, borovnicu….,
pripremili vrt i osvježili klupe i igrala na našem dvorištu…..

Hvala svima koji su sudjelovali na bilo koji način!

VELJAČA 2016:

PROSINAC 2015:

CVIJET U CVIJEĆU Eme Jakuš

U subotu 28.studenog u Stubičkim toplicama održana je dodjela nagrada za natječj za likovne i literarne radove

Cvijet u cvijeću u Stubičkim toplicama.

Cilj natječaja je razvijanje svijesti i očuvanja biološke raznolikosti i tradicijskog bilja kod najmlađih.

Ovogodišnji motivi za likovno stvaralaštvo izazvali su kod mnoge djece maštu koju su ona uz pomoć svojih

odgojiteljica vješto pretočila u slike. Maštovitost, kreativnost, rad i trud djece je došao do izražaja.

Pristiglo je ukupno 345 likovnih radova od kojih je Ema Jakuš zaslužila posebnu nagradu.

Ema je djevojčica starije odgojne skupine „Loptice“ ,odgojiteljica Tijane i Ružice.

Ovu će subotu zasigurno pamtiti kao veliki dan.Svojom skromnošću predstavila je svoj rad,

svoj Dječji vrtić Izvor te prijatelje i odgojitelje.

Bravo Ema !

Listopad 2015:

Zajedničke slike iz 9 i 10 mjeseca 2014: