Redovni 10 satni program

Redovni (primarni) 10-satni program se provodi u 20 odgojnih skupina.

Redovni program temelji se na Programskom usmjerenju, a posebnu pažnju pridajemo brizi za zdravlje djece i njihov tjelesni razvoj, poticanju na samostalnost te uvažavanje potreba djece i roditelja.

Igra je temeljna, dominantna dječja aktivnost u kojoj svako dijete provodi veći dio vremena. U igri kroz vlastitu aktivnost dijete se najbrže razvija fizički i psihički, razvija sebe i svoju osobnost, a istovremeno izražava svoja raspoloženja, osjećaje, ulazi u raznovrsne odnose i ponašanja i uspostavlja bogatu komunikaciju. S tim na umu se tematski planira odgojno-obrazovni rad, rad na projektima i aktivnostima koje djeca samostalno odabiru, a omogućen im je i samostalni izbor različitih materijalnih poticaja. Često je to neoblikovan materijal kojim djeca postižu zavidnu razinu kreativnost.

Roditelju naš cjelodnevni program nudi sigurnost za svoje dijete i brojne mogućnosti za uključivanjem u odgojno-obrazovni proces i pomoć stručnjaka u odgoju djeteta.